Zilver aan Zee

Zilver aan Zee (vergroot foto) Stad Oostende

Op donderdag 3 september ben je welkom op Zilver aan Zee in de ACEG Wellington Hippodroom van 10.00 tot 18.00 uur. De toegang is gratis voor iedereen vanaf 60 jaar. Je hoeft je vooraf niet in te schrijven. 

Zilver aan Zee biedt een gevarieerd programma boordevol inspiratie, ontmoeting en ontspanning:

11.00 – 17.00 uur: Boeiende gastsprekers

· 11.00 – 12.30 uur: Michael Van Droogenbroeck vertelt over investeren in het tweede en derde deel van je leven. Over zorgvolmachten, erfenissen en meer.

· 13.00 – 14.15 uur: Eline Lievens vertelt over haar boek 'De Beweegreden', over gezond ouder worden en het belang van bewegen.

· 14.00 – 15.30 uur: Tim Verheyden brengt zijn lezing 'Het had waar kunnen zijn' over digitalisering in tijden van artificiële intelligentie en phishing.

· 15.30 – 16.45 uur: Barbara Ceuleers licht haar boek 'Vergeet Dementie' toe.

Je kan geen plekje reserveren, dus kom op tijd voor je favoriete spreker. Let op, de planning kan nog licht wijzigen.

10.00 – 18.00 uur: Standenbeurs en initiaties

Breng een bezoek aan de standenbeurs, waar tal van seniorenverenigingen, hobbyclubs en stadsdiensten hun aanbod voorstellen. Neem ook deel aan verschillende workshops en initiaties om kennis te maken met het ruime vrijetijdsaanbod van de Oostendse verenigingen.

17.00 – 18.00 uur: Slotoptreden

We sluiten de dag feestelijk af met een optreden van The Covrettes

Eten en drank (betalend)

11.30 – 13.30 uur: frietkraam

14.30 – 17.30 uur: oliebollenkraam

Doorlopend: drankjes en gezonde snacks

Kortom: een dag vol interessante ontmoetingen, inspirerende verhalen, leuke activiteiten en gezellig samenzijn. Iedereen welkom!

Leeftijd

vanaf 65 jaar