Workshop tuften - Zelf een Krukje Tuften

Workshop Krukjes tuften bij Studio Loop In Oostende (vergroot foto) Studio Loop

๐ŸŽจ Creatieve tufting workshop

Tijdens deze workshop ontdek je tufting als creatieve techniek en werk je aan een volledig eigen zitvlak voor je krukje, 100% uitgewerkt naar jouw idee.

Je leert hoe het volledige proces werkt en krijgt alle vrijheid om te spelen met kleur, vorm en textuur โ€” ervaring is niet nodig.

๐Ÿงถ Wat kan je verwachten?
Na een korte introductie ga je zelf aan de slag. Je zet je ontwerp over op doek en gaat aan de slag met tuften. Daarna wordt het zitvlak gelijmd, ga je knippen en trimmen, als laatste schroef je de kruk in elkaar. Er is ruimte om te experimenteren, fouten te maken en bij te sturen, met begeleiding wanneer nodig. 

๐Ÿ•’ Na de workshop
Ondertussen is het oppervlak van je krukje getuft, gelijmt en getrimt, Het krukje is volledig af en je neemt het meteen mee naar huis.

๐Ÿ“ Praktische info

  • Groepen tot 8 pers. ( groter mogelijk op aanvraag )
  • Geen kennis nodig, geschikt voor beginners
  • Alle materiaal inbegrepen, ook drank
  • Vanaf 13 jaar ( jonger kan met volwassene )
  • prijs vanaf 80 euro
  • duur 2 tot 4 uur

Leeftijd

vanaf 13 tot 99 jaar