Kritiek Publiek | Theater Aan Zee
Dit is een UiTPAS activiteit.

Kritiek Publiek Michiel Devijver

Met Kritiek Publiek op Theater aan Zee bieden JongDOEK, fABULEUS en LARF! je een blik achter de programmatie van het festival.

Niet alleen op de vloer valt veel te leren over theater, ook als toeschouwer kan je ontdekken wat maken en spelen betekent. Hoe ontstaat een productie? Wat betekent de tekst of welke functie heeft het decor?

Samen met andere jongeren ga je op Theater Aan Zee naar 2 voorstellingen per dag kijken. Je kiest zelf of je één of twee dagen deelneemt. Overnachten is mogelijk. Na elke voorstelling volgt een gesprek onder begeleiding van dramaturge Liesbeth De Clercq en theatermaker Tom de Bleye. Theaterprofessionals die aan de voorstelling meewerkten, schuiven aan om mee in dialoog te gaan. Je wisselt je ervaring en mening uit en ontwikkelt de vaardigheden om te verwoorden wat je hebt gezien.

Ondersteund door Erasmus+

Leeftijd

vanaf 16 tot 26 jaar

Contact